Politsei palve autojuhtidele: pardakaamera salvestusest võib olla abi eaka naise leidmisel
Täiendatud kell 16.14.

Politsei palub kaasabi selgitamaks eile õhtul Pärnus metsa seenele läinud Vaike asukohta. naist nähti hilisõhtul maanteel abi otsimas.

«Oleme saanud info, et sarnase välimusega naist nähti eile kella 23 ajal liikumas Pulli küla lähedal Rakvere-Sõmeru maanteel. Palume abi autojuhtidelt, kes eile õhtul seal kandis liikusid. Ehk on seal kõndinud naine jäänud mõne auto pardakaamera salvestisele,» ütles Lääne prefektuuri operatiivjuht Margo Peters.

Täna varahommikul kella viie ajal sai häirekeskus teate, et eile õhtul kella 16 paiku Pärnus Jaama tänava kandis metsa seenele läinud naine ei ole koju tagasi jõudnud. Telefoni naine metsa kaasa ei võtnud.

Lääne prefektuuri operatiivjuht Margo Petersi sõnul alustasid ligi paarkümmend politseinikku ja vabatahtlikku täna hommikul piirkonnas maastikuotsinguid. Otsingutesse on kaasatud ka droonid ja PPA lennusalga kopter.

«Otsinguala täpsustamiseks palume abi inimestelt, kes eile või ka täna võisid Vaiket Jaama tänava kandis või metsas liikumas näha,» rääkis Peters.

Vaike on umbes 150-160 cm pikk, kõhnema kehaehitusega, tal on lühikesed hallid juuksed. Seljas oli tal metsa minnes tumedam jope, tumedad dressipüksid ja pruunid kõrged saapad. Ka oli naisel kaasas tume seljakott ja valge käekott.

Kõigil, kes on kirjeldusele vastavat naist märganud või omavad tema võimaliku asukoha kohta infot, palume sellest teada anda telefonil 444 6499 või numbril 112.

Tagasi üles