Vana talli omanikku ootab tegevusetuse korral sunniraha

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Lagunenud hoone hipodroomil.

FOTO: Munitsipaalpolitsei

Tallinna munitsipaalpolitsei (mupo) kohustas hipodroomil asuva mahajäetud ja risustatud vana hobusetalli omanikku selle sissepääse sulgema ja ümbrust heakorrastama - ettekirjutuse tähtaegselt täitmata jätmise korral rakendatakse sunniraha.

«Kinnistuomanikule on tehtud ettekirjutus kohustusega heakorrastada kinnistu ning sulgeda sissepääsud hoonesse. Ettekirjutuse tähtaegselt täitmata jätmise korral rakendatakse sunniraha, mida võib määrata korduvalt, see tähendab seni kuni ettekirjutus on täidetud. Omalt poolt kontrollime Hipodroomi 13 kinnistut pisteliselt,» rääkis Põhja-Tallinna menetluse ja piirkonnatöö peainspektor Pavel Boitsov.

Kõrvalasuvate tallide töötajate sõnul on vanas tallis juba aastaid märgata noorte kahtlast tegevust - seal põletatakse lõkkeid, viiakse läbi mingeid rituaale, juuakse ning elatakse seltsielu, teatas mupo pressiesindaja augustis. Kolm korda on hoone põlema pandud ja kohal on käinud ka politsei, kuid kampade kooskäimised ja majas ööbimised jätkuvad. Väidetavalt on noorte seas kriminaale ja tagaotsitavaid.

Mupo on alustanud menetlust, et kohustada omanikku vana talli sissepääse sulgema ja ümbrust heakorrastama.

Tagasi üles