L, 23.09.2023

Keskkonnaamet otsib uut peadirektorit

BNS
Facebook
Comments
Keskkonnaamet kutsub sohu ja rappa matkama. Pilt on illustratiivne.
Keskkonnaamet kutsub sohu ja rappa matkama. Pilt on illustratiivne. Foto: Meelis Meilbaum

Riigisekretär kuulutas välja konkursi keskkonnaameti peadirektori ametikoha täitmiseks.

Peadirektori peamiseks väljakutseks on keskkonnaameti ja keskkonnainspektsiooni sisuline ühendamine, mille tulemusel on korrastatud ja ühtlustatud ühendatud organisatsiooni tööprotsessid ning tagatud kvaliteetsete teenuste pakkumine. Väljakutseks on ühtlustada senise kahe erineva asutuse organisatsioonikultuur ning kujundada väärtuste- ja inimestekeskne organisatsioonikultuur ja juhtimine, teatas riigikantselei.

Kandidaadilt eeldatakse magistrikraadi, vähemalt kolmeaastast organisatsiooni juhtimise kogemust, inglise keele oskus B2 tasemel ja kompetentse vastavalt avaliku teenistuse tippjuhtide kompetentsimudelile.

Eelistatud on kandidaat, kellel on strateegilise juhtimise ning poliitika rakendamise kogemus, muudatuste elluviimise kogemus, varasem tööalane kokkupuude keskkonna valdkonnas ja arusaamine Eesti avaliku sektori toimimisest.

Kandidaadilt eeldatakse ka riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu või valmisolekut selle taotlemiseks.

Avaliku teenistuse tippjuhi teenistustähtaeg on 5 aastat. Kandideerida saab 11. novembrini.

Valitsus kiitis septembri lõpus heaks ettepaneku ühendada keskkonnaamet ja keskkonnainspektsioon, ühendasutuse nimeks saab keskkonnaamet. Eesmärk on, et ühendasutus alustab tööd tuleva aasta 1. jaanuarist.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles