Vales kohas teele jooksnud laps sai autolt löögi
Ööpäev liikluses

Pilt on illustratiivne.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Möödunud ööpäeva jooksul registreeris politsei kolm liiklusõnnetust, tabati 15 roolijoodikut. 

Reede hommikul kell 7.38 jooksis Tallinnas Vormsi tänaval 11-aastane poiss vales kohas sõiduteele ning sai löögi sõiduautolt Toyota Corolla. Toyota roolis oli 53-aastane mees. Poiss viidi Tallinna lastehaiglasse.

Pärastlõunal kella 14.36 ajal sõitis Tallinnas Valdeku tänaval 13-aastane poiss jalgrattaga mööda rattateed, kui talle sõitis otsa kõrvalteelt välja sõitnud Honda CR-V. Autoroolis oli 44-aastane naine. Jalgrattur toimetati Tallinna lastehaiglasse. 

Reede õhtul kella 18.23 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Narva maantee ja Turba tänava ristmikul. Nimelt sooritas sõiduauto Peugeot 3008 roolis olnud 30-aastane naine vasakpööret peateele, kui põrkas kokku sõiduautoga Mazda 6. Mazda roolis oli 46-aastane mees. Õnnetuse tõttu viidi 30-aastane naine Ida-Tallinna keskhaiglasse. 

Läinud ööpäeva jooksul teatati politseile ka ühest ärandatud sõidukist: mustast 2018. aasta Volkswagen Tiguanist numbrimärgiga 450 BXB. 

Politsei paneb kõigile liiklejatele südamele, et pimedus, külmakraadid ja sademed muudavad liiklejate elu raskeks. Korrakaitsjad paluvad, et sõidukiomanikud vahetaksid esimesel võimalusel suverehvid talviste vastu ning vaataksid üle, kas sõiduki kojamehed ja tuled on seisukorras, mis lubab lume ja pimeduse vastu täisvõimsusel võidelda. Ka autojuht on jalakäija, seega peab iga liikleja küljes rippuma vähemalt üks helkur.

Tagasi üles