Vakra: «head» sõbrad panid mulle jala taha
Täiendatud kell 16.25

14.09.2017. Tallinn. Kanal 2 Radari klipi filmimine. Asunduse lasteaed, Rainer Vakra.

FOTO: Eero Vabamaegi / PM/SCANPIX BALTICS

Plagiaadiskandaali sattumise järel ajakirjanduse jaoks kättesaamatuks jäänud poliitik Rainer Vakra postitas täna hommikul järjekordse avalduse sotsisaalmeediasse, kus andis märku, et osad sõbrad on talle jala taha pannud.

«Maailmas on ikka «häid"» söpru, kes Sulle esimesel võimalusel jala taha panevad. Aga seda rohkem oskad hinnata neid, kes ka rasketel aegadel toeks on. Ja vägev, et Teid nii palju on,» kirjutas Vakra Facebookis.

Ühtlasi tänas ta allesjäänud sõpru heade sõnade, mõtete ja soovide eest ja soovis neile päikselist sõbrapäeva.

Pärastlõunal kirjutas Vakra, et pole kuskile kadunud, valimiste eel on tegemist palju ja päevad pikad. Tööde-tegemiste juures jõudis ta ka verd loovutama minna.

Sotsiaaldemokraatliku partei üks juhtfiguur Rainer Vakra peitis end ajakirjanike eest, sest eile kirjutas Eesti Ekspress, et poliitik kirjutas ülikoolis bakalaureusetaseme lõputöö pakendikogumisest sõna-sõnalt maha toona veel ilmumata Säästva Eesti Instituudi raportitest, mille saatis talle diplomitöö juhendaja.

Tallinna ülikool arutab juhtumit alles veebruari lõpus, ehk vahetult enne valimisi, kus Vakra kandideerib.

Plagiaadisüüditus on tekitanud ka enneolematu küsimuse, kas inimeselt, kellelt on võetud näiteks keskharidus või bakalaureusekraad, võib seetõttu ära võtta ka hiljem omandatud magistri- või doktorikraadi.

 
Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles