Loe lähemalt: ESTO passil on märtsist uus hind!

ESTO 2019 logo autor on Jaan Kittask

FOTO: ESTO_2019

Märtsikuu toob kevade ja meie festivalipassidele uued hinnad! ESTO passid – kuld, hõbe ja pronks tasemed – on nüüd 50 euro võrra kallimad. 

Toetajapassi hind (450€) jääb samaks. Siiani lastele kehtinud soodustused kehtivad ka edaspidi.

ESTO 2019 avatseremoonia toimub reedel, 28. juunil Helsingis. Toomkirikus peetavale traditsioonilisele jumalateenistusele järgneb Senati väljakul avakontsert «Aegade sild». Oodatud on kõik Eestiga seotud koorilauljaid ja rahvatantsijaid üle ilma.

Esinejapass on alghinnaga müügis 31. märtsini.

ESTO 2019 avapidu algab merel, Tallinki Silja Europa pardal sama päeva õhtul ehk 28. juunil kell 20. Peole pääseb KULD- ja HÕBEpassiga. Suurim muutus: avapeost osavõtjad peavad 1. märtsist kõik Tallinki Silja Europa kajuti(d) soovi korral ise juurde ostma. Passi hinda kajut enam ei kuulu.

ESTO 2019 ehk XII ülemaailmsed eesti kultuuripäevad «Meie tulevik» toob festivalimelu esmakordselt Soome ja sealt valge laevaga Eestise – esmalt Tartusse ning siis juba Tallinnasse juubelilaulupeole. ESTO 2019 kestab kogu nädala – 27. juunist 3. juulini – ja päevad on põnevad.

Milliseid sündmusi ESTO 2019 programmist leida võib, vaata SIIT.

Et kõigest osa saada, soovitame soetada ESTO pass. Üksikpileteid müüakse vaid juhul, kui on vabu kohti. Passimüügi korraldamisel on ESTO 2019 partner Estravel. 

Kohtume ESTO-l!

Tagasi üles