Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Mart Helme: te hakkate minult mingit pealkirja välja kiskuma

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juht Mart Helme jalutas erakonna volikogu järgselt invervjuult poole pealt minema.

Radissoni hotelli konverentsiruumides volikogu istungit juht Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles oma kõnes, et Eestis on puhkenud meedia marutõbi. 

«Mitte ainult meedia marutõbi, vaid ka poliitiliste oponentide köetud ühiskonna polariseerimine, kihutustöö vale, laim, laest võetud süüdistused,» ütles ta erakonnakaaslastele. 

Seejärel ajas Helme ajakirjanikud saalist välja. 

Europarlamendi valimisprogrammi ja -nimekirja kinnitama kogunenud volikogu istungi järel oli Helme emotsionaalne ning süüdistas ajakirjandust valetamises. Tema hinnangul pole ajakirjanduses kajastatud Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda puudutav kriitika olnud kunagi põhjendatud. «Me ujume lihtsalt vastu voolu,» ütles ta. 

Sel neljapäeval saatis rahvusringhäälingu nõukokku kuuluv Martin Helme nõukogu liikmetele kirja, kus soovib «kallutatud» ajakirjanike eetrist maha võtmist. 

Kas erakonna juht Mart Helme soovib ajakirjanduse suukorvistamist? «Ärge esitage mulle lolle küsimusi. Ärge esitage mulle lolle küsimusi. See on loll küsimus. Ma ei vasta sellele. See on loll küsimus, ma ei vasta sellele. See on loll küsimus. Miks te esitate totraid küsimusi? Kas te Kaja Kallasele ka sellise küsimuse esitate? Tema delegeerib teile meievastast hüsteeriat. Ma lõpetan ära, sest te hakkate minult välja kiskuma mingit pealkirja, et Helme ütles nii ja Helme ütles naa,» ütles Helme emotsionaalselt. 

Tagasi üles
Back