Fotod: Tallinna uus abilinnapea on Betina Beškina

Tallinna linnavolikogus määrati uueks abilinnapeaks Betina Beškina, kes on varem Mihhail Kõlvarti nõunikuna töötanud ja suunas ka Pervõi Baltiiski telekanalisse Tallinna ostetud sisu. 

Betina Beškina valiti Tallinna abilinnapeaks sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonnas. Endine valdkonna abilinnapea Tõnis Mölder teatas, et läheb Vladimir Sveti asendusmandaadiga riigikokku. Täna taandus Tallinna abilinnapea kohalt ka Züleyxa Izmailova. 

Uus abilinnapea kandidaat Betina Beškina on töötanud linnavalitsuses seitse aastat. Kõlvart sõnas, et Beškina on linnasüsteemis pikka aega töötades tõestanud ennast tööka ja aktiivse inimesena, kes on valmis õppima, ennast arendama ja panustama eesmärkide saavutamisse. «Kahtlemata on tegemist väga olulise ja mahuka valdkonnaga, kuid olen kindel, et uus abilinnapea on valmis seda vastutust kandma ning töötab selle nimel, et Tallinn muutuks paremaks linnaks kõigile siin elavatele inimestele,» ütles Kõlvart.

Beškina sõnas, et sotsiaalvaldkond on teda alati kõnetanud ning uus amet pakub võimalust panustada kõige otsesemalt inimeste abistamisele. «Sotsiaalvaldkond on väga mahukas, sisse elamiseks läheb aega ja selleks tuleb hästi kõvasti tööd teha, sest nüansse on palju. Kindlasti teen koostööd Volikogu sotsiaalkomisjoni esinaise Merike Martinsoniga, külastan hallatavaid asutusi, kohtun valdkonna asjatundjatega ja vastavate ühendustega,» rääkis abilinnapea kandidaat.

Ta lisas, et Tallinn on aastatega sotsiaalvaldkonda palju panustanud, kuid teha on veel palju. «Suurem tugi puuetega inimestele ja omastehooldusele ning meie pealinna ligipääsetavamaks muutmine liikumisvaevustega inimestele on vaid mõned näited, millele soovin oma ametis rõhku panna,» tõi Beškina välja.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles