Karin Kuusik: olen äärmiselt häiritud minu ja minu eksabikaasa vastu algatatud laimukampaaniast

Marti Kuusik.

FOTO: Eero Vabamägi

Perevägivalla süüdistuste alla sattunud Marti Kuusiku eksabikaasa Karin Kuusik saatis meediale pöördumise, mille Postimees avaldab muutmata kujul.

Olen äärmiselt häiritud minu ja minu eksabikaasa vastu algatatud laimukampaaniast. 

Eriti alatu on, et tahes rünnata Martit, rünnatakse kogu meie perekonda, kaasa arvatud meie kaht alaealist last, kes on räigest rünnakust oma isa vastu endast väljas.

Olen ajakirjanikele varem kinnitanud ja kinnitan ka nüüd, et Marti ei ole minu vastu mingit vägivalda tarvitanud. Minu kaks käeluumurdu on olnud õnnetusjuhtumid, milles Martil puudub vähimgi roll. Lisaks anonüümsele laimule on Eesti Ekspressi artiklis mitmeid valeväiteid, näiteks ei vasta tõele nende kirjeldus meie kinnisvaratehingutest.

Ma võin vaid aimata, miks on minu ja Marti ümber liikvele läinud kuulujutud. Oleme kaks korda abiellunud ja kaks korda lahutanud. Nagu paljudes peredes, on ka meil olnud aastate jooksul keerulisemaid aegu. Meil on olnud ka tülisid, aga mitte kunagi ei ole Marti kasutanud minu vastu vägivalda. 

Ajakirjanikud, jätke meie pere rahule ja lõpetage laimu levitamine, vastasel juhul kaalume Martiga pöördumist kohtu poole enda ja oma pere kaitseks.

Peaminister Jüri Ratas palus täna hommikul EKRE juhtidel kaaluda IT- ja väliskaubanduse ministri Marti Kuusiku väljavahetamist, kuna levivad kuuldused Kuusiku vägivaldsusest koduseinte vahel. Vastse ministri Marti Kuusiku sõnul on süüdistused perevägivallas alusetu vale.

Viru ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Jelena Filippova teatas õhtul, et politsei ja prokuratuur alustasid meedias avaldatu kontrollimiseks kriminaalmenetlust kehalise väärkohtlemise paragrahvi alusel.

Tagasi üles
Back