Michal: Laagna tee sulgemist arutati nädalaid, laulupeo ajaks tekitati hetkega ühistranspordi liikluses kaos

Kristen Michal.

FOTO: Mihkel Maripuu

Reformierakondlane Kristen Michal kritiseerib laulupeo aegset ühistranspordi korraldust ning imestab, et kui Laagna tee sulgemiseks peeti nädalate kaupa läbirääkimisi, siis laulupeo ajaks paisati Tallinna ühistransport pikema jututa kaosesse.

Michali sõnul näitavad eilsed ja tänased uudised, et ühistranspordis valitseb laulupeo ajal paras kaos. Selline asi tekib tema sõnul kas halvast linna juhtimisest või on meelega üleolev suhtumine, et käige jala.

«Iga Tallinna elanik, ka imik või pensionär maksab «tasuta» asja eest 160 eurot aastas (faktikontrollitud). Tasuta ei ole siin midagi ning selle raha eest peaks linnakodanikud ja külalised paremat korraldust ja juhtimist saama. Ja kui ei saa hakkama, siis võiks paar ülemust minna uut tööd otsima. Sest Laulupidu ei saa olla üllatus,» kirjutas Michal Facebookis.

«Linnapea, kes pidas kolm nädalat läbirääkimisi millist tänavat sulgeda, milliseks tunniks, võiks pidada hoopis lühemad läbirääkimised selliste transpordiülemuste ja -korraldajatega kes ei suuda Laulupeo saabumist ette näha ja toru ei tõsta. Ning kelle valdkonnas on hangetega avalikkuses küsimusi,» lisas ta.

«Mina tema asemel peaks need läbirääkimised lihtsalt - valge paberi ja pastakaga, kuhu paluks lahkumisavaldust. Kiirelt tehes jõuab saamatuse ja ükskõiksuse eest vabaks tehtu veel õhtusele bussile,» soovitas Michal.

Tagasi üles
Back