Interneti abil linna suurimaks narkodiileriks

Frankfurdi lennujaama töötajad avastasid Eestisse saadetavast kirjast LSDst läbi immutatud margid.

FOTO: Kohtutoimik

«Meie toode koosneb väga puhastest Kalifornia päikese kristallidest, mida on aastaid parandatud ning mis on nüüd õnnelikult lahustatud sellesse kaunisse kunstipärasesse blotterisse. Naudi värvilisi nägemusi ja tunne selgust! Igale tellimusele anname lisaks tasuta tablette!» – nii kõlab interneti hämaras nurgas peituva e-kaubamaja Dream Market tootekirjeldus.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Keilas elavad lapsepõlvesõbrad Mernis ja Alvar (mõlemal vanust 23) on tavalised noored mehed, kel polnud kunagi mingisugustki pistmist kuritegeliku maailmaga. Ometi jälgis politsei kuude kaupa iga nende sammu, sest sõprade käest liikus läbi nii palju illegaalset kraami, et «nägemusi ja selgust» jätkunuks kümnetele tuhandetele narkomaanidele.

Alvar avastas moodsa tehnoloogia võlud mullu suvel. Narkootikumide tellimine Euroopa Liidus nõuab elementaarset arvutioskust ja viitsimist, ei enamat.

Ta muundas eurod CoinBase’is krüptovaluutaks, laadis alla TOR-veebilehitseja ning registreeris konto pimeveebi müügiportaali Dream Market kasutajanimega Kurgike.

Tagasi üles