Justin Petrone: Kõik välismaalased tuleb kokku koguda ja koonduslaagrisse saata

JUSTIN PETRONE

FOTO: Margus Ansu

Kui teatavad tumedad jõud olid oma võimu Eestis kindlustanud, käisid nad välja lahenduse kõige akuutsemale probleemile, millega riik silmitsi seisis. Kõik välismaalased tuleb kokku koguda ja saata seaduslikult ühteainsasse koonduslaagrisse Läänemere rannikul, kus nad pannakse tööle riigi hüvanguks. Nad nimetasid seda lõplikuks lahenduseks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Pole päris selge, kes selle lahenduse esimesena välja käis, aga paljud osutavad Euroopa Parlamendi liikme Jaak Madisoni sõnadele 2019. aasta augustis – die endgültige Lösung ist erforderlich ehk vajalik on lõplik lahendus – kui alguspunktile, millele kõik järgnev toetus. Madison mainis oma sisserändajatevastases purskes eritrealasi, kasahhe ja süürlasi, aga viimaks jõudsid Eesti võimud kõigi välismaalaste kahtlustamiseni ja nad kõik saadeti laagrisse.

Nad võeti kinni keset ööd ja viidi minema Cargobusi busside pakiruumis. Eelnevalt sellest teada ei antud. Kinni võeti kõik, olid nad siis ameeriklased, tšiillased või hiinlased. Kõik äratati unest koputusega uksele ja kõigile öeldi, et nad tohivad kaasa võtta ainult mõned isiklikud asjad.

Tagasi üles