Video: juhid sõidavad rahumeeli punase tulega, läheduses viibiv politsei toimuvat ei märka

Teisipäeva hommikul kella 10 paiku ületasid kaks autot Pronksi ja Narva maantee ristmiku punase tulega, samal ajal, kui kõrval oli pargitud kõnniteele politseiauto ja politseinik läinud reisibüroosse omi asju ajama. 

24. septembril seisis oma autoga Pronksi ja Narva maantee ristmikul punase tule taga Postimehe lugeja. «Kuna punane oli veel üpris värske, siis kõrvalt reast lendas veel mööda üks must Mersu ja üks ilma ühegi põleva tulukeseta Prius,» selgitas lugeja olukorda. 

Ka märkas ta, et politseibuss oli samas kõnniteele pargitud ja ohutuled peal. «Mõtlesin, et karma on küll kiire, saab mõlemad korraga kätte,» ütles lugeja. «Piilusin siis bussi poole. Juht on kadunud ja kõrvalistuja vaatab piinliku täpsusega enda kõrvale kõnniteele,» lisas ta. 

Tez Toursi reisibüroo.

FOTO: Postimehe lugeja foto

Politseist teatati, et patrullpolitseinik oli büroos ajamas enda isiklikke asju. «Kahetsusväärne on see, et seniks jättis ta politseibussi kõnniteele ohutuledega parkima,» vastas kesklinna politseijaoskonna patrulltalituse juht Taavi Kirss.

«Oleme patrullpolitseinikega vestelnud ning selgitasime neile, et selline patrullauto parkimine isiklike asjade ajamiseks lubamatu ja ei käi kokku meie väärtustega,» lausus Kirss. 

Tagasi üles