Pildil Curtis Stockton.

Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalkohtumine Bigbank Tartu (valgetes särkides) ja Pärnu VK (oranžides särkides) vahel. Kohtumise võitis Bigbank Tartu tulemusega 3:0. Pildil Curtis Stockton.  Foto: Margus Ansu

Tartu Bigbank alistas Eesti võrkpalli karikavõistluste veerandfinaali kordukohtumises Pärnu Võrkpalliklubi 3:0 (25:19, 25:21, 25:13) ja sammus poolfinaali.

Eesti võrkpalli karikavõistluste viimases veerandfinaalpaaris Tartu Bigbanki ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel vajas suvepealinna meeskond koduplatsil 3:1 või 3:0 võitu, et mäng otsustavasse kuldsesse geimi viia.