Politsei otsib Lasnamäel juhtunud liiklusõnnetuse tunnistajaid
Täiendatud kell 17.09!

Politseiauto.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Politsei ootab abi neilt, kes juhtusid 6. detsembri õhtul pealt nägema Tallinnas Mahtra tänaval juhtunud liiklusõnnetust.

Praeguseks on tuvastatud, et sõiduk, mis 6. detsembril Lasnamäel jalakäijale otsa sõitis oli universaalkerega hõbedast värvi Volkswagen. Liikluskuritegude uurija sõnul sai tõenäoliselt sõiduki esiosa õnnetuse käigus ka vigastada. Politsei palub kõigil, kes Mahtra, Raadiku, Peterburi või Mustakivi tee piirkonnas sellist autot on märganud, sellest teada anda. Samuti võiksid seal piirkonnas tegutsevad firmad, millel on õues valvekaamerad ning pardakaameratega sõidukite omanikud võimalusel üle vaadata möödunud nädalalõpu salvestised, ehk jäi õnnetuse põhjustanud sõiduk kusagile lindile.

Palume kõigil, kes juhtusid seda liiklusõnnetust pealt nägema või omavad infot õnnetusse sattunud sõiduki kohta võtta politseiga ühendust infotelefonil 612 3000 (E-R kell 8.00-19.00) või kirjutada aadressil pohja.lmt@politsei.ee.

Reedel, 6. detsembril kell 20.18 juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Mahtra 30a juures, kus seni kindlaks tegemata sõiduk sõitis otsa ülekäigurajal teed ületanud jalakäijale, 55-aastasele naisele. Kannatanu toimetati haiglasse.

Kuna sõiduk lahkus sündmuskohalt, siis palub politsei kõigil, kes juhtusid seda liiklusõnnetust pealt nägema, võtta politseiga ühendust lühinumbril 112 või kirjutada aadressil pohja.lmt@politsei.ee.

Tagasi üles