Kohtla-Järve sotsiaalmaja tulekahjus hukkus inimene

Tulekahju.

FOTO: Sander Ilvest

Täna öösel puhkes Kohtla-Järve ühe sotsiaalmaja toas tulekahju, milles üks inimene hukkus ja paarkümmend inimest tuli evakueerida.

Täna kell 2.11 sai häirekeskus teate, et Kohtla-Järve linna Järve linnaosas Järveküla teel asuvas sotsiaalmajas on tulekahju kolmandal korrusel asuvas toas, kus inimesed sees, majas on palju inimesi, kes on paanikas, teatas päästeamet.

Esimesena sündmuskohale jõudnud Kohtla-Järve päästekomando meeskond pidi ukse avamiseks lõhkuma akna, koridor oli suitsu täis, valvurit ei olnud. Kolmanda korruse paremas tiivas põles tuba lahtise leegiga. Päästjad tõid välja kaks kannatanut ja andsid üle kiirabile, teatas Ida päästekeskuse pressiesindaja.

Politsei abiga evakueeriti inimesed esimeselt ja teiselt korruselt. Päästjad tõid majast välja kolm inimest, kellest kaks anti üle kiirabile. Kokku evakueeriti 23 inimest, nende hulgas ka kannatanud. Evakueeritud inimesed toimetati Kohtla-Järve lastekodusse. Haiglasse viidi kaks kannatanud, neist üks suri enne haiglasse jõudmist. Kell 3.08 oli tulekahju lokaliseeritud.  

Tagasi üles
Back