Saaremaa võrkpallurid teenisid matši täieliku tippklubiga

Ville Arike
Saaremaa võrkpallurid.
Saaremaa võrkpallurid. Foto: Tairo Lutter

Kuressaare vs. Milano. Just nende linnade võrkpalliklubid on eurosarja Challenge Cupi ühe veerandfinaali osalised pärast seda, kui Saaremaa VK alistas võõral väljakul 11-kordse Hispaania meistri Almeria Unicaja 3:1.

Saarlased võitsid kaks esimest geimi punktidega päris kindlalt 25:20 ja 25:19, kaotasid kolmanda 19:25, kuid valitsesid neljandat täielikult. Vahepeal juhiti juba kümne silmaga, lõppseisuks kujunes 25:16 ning koduse 2:3 kaotuse järel edasipääsuks vajalik võidutulemus oli käes.

«Meil olid ka kodumängus head variandid, kuid siis me ei võtnud ise ära. Ent nägime, et vastane on hammustatav, ja kui teeme oma asju korrektselt, oleme suutelised võitma,» tutvustas Saaremaa kogenuim mängumees Keith Pupart eneseusu lätteid.