Fotod ⟩ Peapiiskop Viilma: KFC keti omanikud ei pea lugu meie keelest ja rahvast

KFC Kristiine keskuses.

FOTO: Peapiiskop Urmas viilma Facebooki leht

KFC kiirtoidurestorani seinu kaunistavad ingliskeelsed tekstid, emakeelt silm ei märka. Seda kommenteeris peapiiskop Urmas Viilma, kes külastas söögikohta kolmapäeval ja oma muljeid sotsiaalmeedias jagas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Peapiiskop Urmas Viilma külastas laupäeval KFC kiirtoidurestorani, mis on alates avamisest suurt kõneainet pakkunud. Viilma viitab asjaolule, et mitmed kliendid, kes inglise keelt ei kõnele, võivad ilma jääda mõnest KFC pakutavast teenusest - näiteks tasuta joogitopsi täitmisest.

Peapiiskop Urmas Viilma kirjeldab, kuidas ta otsustas laupäeval kiirtoidurestoranist tellida endaga kaasa ämbritäie vürtsikaid kanatiibu. «Arvestades tänast ilma, olin rõõmus, et sain jätta oma auto kohe sissepääsu lähedale, kuhu just meie saabudes tekkis üks parkimiskoht. Infotahvlilt sain lugeda, et parkimiskellaga saab parkida 45 minutit tasuta. Restorani sisenedes selgus, et oma roa ootajaid oli mitukümmend. Tellimine sujus siiski kiiresti ja sain müüjalt kätte oma ootejärjekorra numbri,» selgitab ta positiivset esmamuljet.

Tagasi üles
Back