N, 1.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Online-intervjuu: vastas rahvaloenduse meeskond

Intervjuu on läbi!
Mirjam Mäekivi
, uudistetoimetuse juhataja
Online-intervjuu: vastas rahvaloenduse meeskond
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Online-intervjuule vastajad ja nende abilised (päripäeva): kommunikatsioonispetsialist Karin Volmer, klienditoe juhtivkonsultant Katrin Karu, andmetöötlussüsteemide osakonna juhataja Allan Randlepp, statistikaameti statistika süsteemide talituse juhataja Rain Haviko ja professor Ene-Margti Tiit.
Online-intervjuule vastajad ja nende abilised (päripäeva): kommunikatsioonispetsialist Karin Volmer, klienditoe juhtivkonsultant Katrin Karu, andmetöötlussüsteemide osakonna juhataja Allan Randlepp, statistikaameti statistika süsteemide talituse juhataja Rain Haviko ja professor Ene-Margti Tiit. Foto: Liis Treimann

Täna vastasid Postimees.ee lugejate küsimustele rahvaloenduse teemal loenduse metoodikajuht professor Ene-Margit Tiit (loenduse metoodika küsimused), andmetöötlussüsteemide osakonna juhataja Allan Randlepp (turvalisusküsimused) ja klienditoe juhtivkonsultant Katrin Karu (küsimused, mis puudutavad e-loendussüsteemi ja ankeedi täitmist).


Märksõnad
Tagasi üles