Euroapteegi kaubamärgiga apteegid on jätkuvalt avatud

Euroapteek

FOTO: facebook.com/euroapteek

Täna jõustunud apteegireform ei toonud kaasa muudatusi Euroapteegi kaubamärgi all tegutsevate apteekide töös. Kõik Euroapteegi 73 apteeki jätkavad oma tööd. 

Euroapteegi juht Oksana Kostogriz selgitas, et isegi eriolukorra ajal on kett suudetud viia apteegireformiga vastavusse. «Pidasime kõikide apteekide säilitamist meie klientidele väga oluliseks,» ütles ta, lisades, et kaubamärgi all tegutsevad apteegid paiknevad üle Eesti, ka väiksemates asulates. 

«Tänaseks on Euroapteek andnud hästi toimivad ning mehitatud apteegid üle uutele omanikele ehk proviisoritele, kes saavad kõigis apteekides jätkata klientide teenindamist nii nagu seni,» lisas Kostogriz. 

Koroonakriisi ajal on apteegiketi esmane prioriteet pöörata tähelepanu klientide ja töötajate turvalisusele ning nüüd on igas apteegis  liikumispiirded, kliente ja apteekreid kaitsvate kassade pleksiklaasid ning desifitseerimisvahendid ja maskid.

«Tunnustame ka värskeid apteekide omanikke, kes keerulisel ajal on suutnud jõuvarusid koondada ja apteegid nõuetega vastavusse viia. Kui seni on Euroapteek suutnud oma klientidele pakkuda apteegikaupa parima hinnaga, siis nii jääb see ka edaspidi. Pingutame selle nimel, et apteegikauba kättesaadavus Eesti elanikele oleks kõigile taskukohane,» märkis Euroapteegi juht.

Esimene apteek Euroapteegi kaubamärgi all avati Eestis 2004. aastal. Täna on üle Eesti avatud 73 Euroapteeki, kus töötab ligi 400 töötajat ning mida külastab kuus umbes 260 000 klienti.

Euroapteek kuulub kiire ja stabiilse kasvuga farmaatsiatoodete ja apteegikaupade müügiga tegeleva Euroapotheca gruppi, mis tegutseb eriti aktiivselt just Baltikumis ning Kesk- ja Ida-Euroopa riikides.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles