Luise tänav suletakse kaheks nädalaks

Ремонт на улице Луйзе.

FOTO: Tallinna kesklinna valitsus

Laupäeval, 18. aprillil suletakse Tallinna kesklinnas tehnovõrkude ehitustöödeks Koidu ja Luise tänava ristmik ning seetõttu ei saa ka Luise tänaval toimuda liiklust kuni 3. mai õhtuni.

«Tänava sulgemine on vajalik seoses Koidu tänava kapitaalremondi järgmise etapiga, mistõttu Luise tänav ei ole läbitav Kristiine ja Mustamäe poole suunduvatele autodele. Luise tänava elanikud pääsevad ikka autoga oma kodu juurde ja liikuda saavad ka jalakäijad. Teised liiklejad võivad ümbersõiduks kasutada Endla tänavat, kus on autodele tööperioodi ajal erandkorras kahesuunaline liiklus,» teatas Kesklinna valitsus.

Kaarli puiesteelt Kristiinesse saab liikuda mööda Endla tänavat, Mustamäe suunas liiklejatel palutakse liikluse hajutamiseks pöörata Tõnismäe tänava kaudu Pärnu maanteele. Haabersti poole sõitjad suunatakse Kaarli puiesteelt Toompuiestee ja Tehnika tänava kaudu Paldiski maanteele.

Koidu-Luise ristmikul rajatakse esmalt veevärgi ja kanalisatsioonitorustike ühendused, seejärel paigaldatakse tänavavalgustite toitekaablid ja taastatakse tänavakate. Töid teeb YIT Eesti AS.

Liiklejatel palutakse järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu tuleb varuda rohkem aega.

Tagasi üles
Back