Uuest nädalast on jälle käigus Pääsküla-Keila raudteelõik

Elron.

FOTO: Dmitri Kotjuh/J

Järgmise nädala esmaspäevast on Pääsküla ja Keila vaheline raudteelõik taas rongiliiklusele avatud.

3. augustist on muudatusi Keila-, Paldiski-, Turba- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Pääsküla-Keila lõigul saab taas rongiga sõita, üksikutel juhtudel tuleb kasutada ka busse.

«Kui sel nädalal tuleb Pääsküla ja Keila vahel busse kasutada, siis uue nädala algusest  saab selle lõigu taas rongiga läbida. Remonditööd kestavad siiski edasi, mistõttu tavapärase sagedusega me teenust pakkuda ei saa ning ka sõiduaeg on kohati pikem,» ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

«Kloogaranda sõitmiseks tuleb endiselt viimane peatusevahe bussiga sõita, samuti on hommikuti ühel reisil käigus buss Paldiskist Keilani, kus saab istuda ümber Tallinnasse suunduvale rongile. Selliselt jõuavad sõitjad sobivamal ajal linna. Augusti keskel loodame taastada rongide tavapärase sageduse,» märkis ta.

Täpsem info sõiduplaanimuudatusest ja asendusbusside peatuskohtadest on leitav Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 6 160 245.

Asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida ning liikumiserivajadusega inimestel tuleb asendusbussidega teenindaval lõigul sõitmiseks ühendust võtta abi@elron.ee või telefonil 6 160 245.

Tagasi üles
Back