Jõgevamaal kadunud 20-aastast Taavit pole endiselt leitud

Värskeim foto, mille mees ise enne kodust lahkumist tegi. Sellel on näha, et otsitav mees on kiilas ning tal on arvatavasti seljas sinisekirju pikakäisega pluus.

FOTO: Erakogu

Politsei palub abi, et selgitada välja ööl vastu laupäeva kadunud 20-aastase Taavi asukoht, kes lahkus oma kodust Jõgevamaal Mustvee vallas Tammessaare külas ega ole siiani tagasi tulnud.

Taavi on 160 sentimeetrit pikk ning keskmise kehaehitusega. Tal on pruunid lühikesed juuksed.

Politseinikud on koos vabatahtlikega otsinud Taavit tema kodukoha lähistelt ning ümbruskonnas paiknevatest metsadest. Tema otsingud jätkuvad seni, kuni ta on leitud. Noormehe elu võib ohus olla.

Politsei- ja Piirivalveameti Jõgeva piirkonnavanem Jana Õim andis teada, et oma kodust teadmata suunas lahkunud Taavi otsingud on olnud väga ulatuslikud. Ühes kaitseliitlaste, kaitseväe ja vabatahtlikega on politseinikud möödunud päevade jooksul inimahelikus kontrollinud üle mehe kodukohast kahe kilomeetri raadiusesse jäävad metsad, põllulapid, metsateed, teeservad ja muud paigad. Möödunud päevil on otsingumeeskonnaga liitunud teiste seas nii lennusalga kopter, ATV-patrullid kui ka teenistuskoerad. Lisaks on piirkond korduvalt üle vaadatud droonilennul. Seni meest leida õnnestunud ei ole, vabatahtlikud jätkavad tänagi mehe kodupaiga lähistel otsingutega.

Paralleelselt otsingutegevusega maastikul käib aktiivne töö ka vihjete kontrollimisel ning kadunud mehe tuttavatega suhtlemisel selgitamaks, kas ehk on teda nähtud või temast midagi pärast laupäeva kuuldud. Seni kahjuks ükski vihje otsingumeeskonda kadunud meheni viinud pole.

Teada on seegi, et kodust lahkudes jättis Taavi maha oma mobiiltelefoni, mistõttu ei ole politsei mehe leidmiseks abistavat infot saanud ka tema telefoni positsioneerimisest.

Mehe asukoha tuvastamiseks palutakse kõigil Tammessaare küla, Avinurme, Tudulinna ja Lohusuu piirkonnas või selle lähistel elavatel inimestel üle vaadata oma valdused ja kõrvalhooned juhul, kui Taavi sealt varju võis otsida. Infot, mis võiks aidata otsitava mehe asukohta tuvastada, oodatakse jätkuvalt numbril 112.

Tagasi üles
Back