Eesti ostab ligi 145 000 euro eest kirurgilisi maske

Rahandusministeeriumi silt

FOTO: Toomas Huik

Rahandusministeerium kuulutas õnnestunuks kirurgiliste maskide hanke ja sõlmis hankelepingu isikukaitsevahendite keskse varu täiendamiseks kogusummas 144 781 eurot.

Kohalikele omavalitsustele ja avaliku sektori asutustele mõeldud isikukaitsevahendite (IKV) ostmise ühishanke teiste minikonkursside tulemused kuulutab Riigi Tugiteenuste Keskus välja lähiajal. 

Rahandusministeeriumi ja Riigi Tugiteenuste Keskuse (RTK) korraldatud minikonkursile laekus kirurgiliste maskide osas kokku 32 pakkumust ning võitjaks osutus Hurt OÜ.

Pakkujalt ostetakse riigi keskse varu täiendamiseks 2 763 000 kirurgilist maski, ühe maski hind on 0,0524 eurot. Rahandusministeeriumi minikonkursi üheksa osa peale esitati kokku 151 pakkumust ning ülejäänud hangete võitjad kuulutatakse välja edaspidi.

Kirurgiliste maskide riigi keskse varu minihankes esitatud 32 pakkumusest osutus korrektseks kuus. 

Leping, mille raames keskse varu minikonkurss läbi viidi, kehtib 12 kuud ja selle sees korraldatakse edaspidi ka täiendavaid minikonkursse. Uutes minikonkurssides saavad osaleda ka need pakkujad, kelle pakkumus selles menetluses tagasi lükati.

Lisaks rahandusministeeriumi kesksele varule hangib RTK isikukaitsevahendeid ka terviseametile, haiglatele ja teistele riigi- ja kohalikele omavalitsusasutustele.

Tagasi üles
Back