Terviseamet taunib musta reede allahindluskampaaniaid

Foto on illustratiivne FOTO: Lugeja foto

Kuigi kevadel soovitas amet jaekaubandusel allahindluskampaaniatest poodides hoiduda ning kordas selle sügisel ka üle, ei kao reklaamid linnapildis kuskile ja inimesi oodatakse kauplustesse kohapeale ostlema, vahendas ERRi uudisteportaal.

«Kui on tulemas musta reede kampaania, siis on arusaadav, et need on kaupmeeste jaoks väga olulised tuluallikad olnud, aga seekord tuleks suuremad kampaaniad korraldada veebi vahendusel,» sõnas nakkushaiguste seire ja epideemiatõrje osakonna juhataja Hanna Sepp ning lisas, et kaebuste kogunemisel tuleb ametil reageerida ja vajadusel rakendada sunniraha. 

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul ei levita nad sõnumit, et inimesed keskusesse ostlema võiks tulla ning must reede toimub ka sõltumata nendest. «Ma arvan, et tänavu isegi mustal reedel ei tulda hulgalisemalt kokku, sest inimesed on pelglikumad. Ma arvan, et me praegu tegelikult võib-olla näitame isegi selle n-ö mittevõimendamisega solidaarsust selle olukorra lahendamisel,» kommenteeris ta ERRile. 

ABC King pakub hinnasoodustusi terve nädala vältel ning turundusjuht Hanna Loodmaa kinnitab, et inimesi suunatakse siiski ka e-poodi. «Ainult e-poega poleks see ka päris tehtav olnud,» ütles ta. 

Tagasi üles
Back