WRC-sarjas lahenes üks oluline küsimus, kuid lahtisi otsi jagub kuhjaga

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Copy
Monza ralli tõestas, et lühikese ajaga saab MM-etapi korraldatud küll. Ka tuleval hooajal tuleb ilmselt asjale loovalt läheneda.
Monza ralli tõestas, et lühikese ajaga saab MM-etapi korraldatud küll. Ka tuleval hooajal tuleb ilmselt asjale loovalt läheneda. Foto: Dppi/Gregory Lenormand/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Rahvusvaheline Autoliit (FIA) kinnitas autoralli MM-sarja 2021. aasta võistluskalendri juba oktoobri alguses. Nüüdseks on selge, et algsel kujul see kindlast ei realiseeru.

Esimesena pudenesid rongilt rootslased, kes tunnistasid, et koroonaviirusega kaasnevad piirangud käivad neile üle jõu: veebruaris pole võimalik MM-etappi korraldada. Kuna FIA ja WRC ninamehed soovivad kindlasti üht ehtsat lumerallit, leitakse alternatiiv ilmselt Põhja-Soomest. Täpsustamist vajab vaid, kus täpsemalt ja millisel kujul. Klaar.

Korraks tekitati ärevust ka hooaja stardi, Monte Carlo ralli osas. Õnneks selgus üsna kiiresti, et võistlus kindlasti ära ei jää. Küll aga võib tulla muudatusi formaadis, sest ilmselt pealtvaatajaid raja äärde ei lubata. Puhtalt tehniline küsimus.

Aga mis saab edasi?

Tagasi üles