Spordi lühiuudised

Marko Kilbil jäi veerandfinaali pääsemisest puudu ligi poolteist sekundit.
Marko Kilbil jäi veerandfinaali pääsemisest puudu ligi poolteist sekundit. Foto: Põhjarannik

Eesti korvpallurite klubid Itaalias võidukad

Itaalia korvpalliliigas said võidu kirja nii Kaspar Treieri kui ka Henri Drelli koduklubi. Sassari alistas Brescia pärast 15:31 kaotatud esimest veerandaega 100:87, Treier (8 min, 2 p) oli teise poolaja keskel tehtud otsustava murrangu ajal platsil. Pesaro (Drell 9 min, 0 p) oli 84:74 üle Triestest. Hispaanias kaotas Fuenlabrada (Siim-Sander Vene 20 min, 0 p) Real Betisile 79:86, Vitoria Baskonia (Sander Raieste ei mänginud) alistas Zaragoza 92:89. Saksamaal viskas Maik-Kalev Kotsar 28 minutiga 12 punkti, kuid Hamburg kaotas Chemnitzile 75:95. Leedus alistas Vilniuse Rytas (Kristjan Kitsing 12 min, 9 p) Prienai 105:81.