T, 3.10.2023

Raudteeremont toob Türi, Aegviidu, Rakvere ja Tartu reiside sõiduplaanidesse muudatused

Facebook
Comments
Elroni rong
Elroni rong Foto: Elmo Riig

5. ja 6. mai õhtul on raudteeremonttööde tõttu üksikute õhtuste Türi, Aegviidu, Rakvere ja Tartu reiside sõiduplaanides mõningaid muudatusi. Osadel reisidel tuleb Tallinna-Ülemiste ja Tallinna – Tallinn-Väike lõigul kasutada bussi.

Raudtee remonttöödeks suletakse 5. ja 6. mai õhtul Paldiski maantee viadukt, seetõttu on vajalik teha üksikuid bussidega asendamisi nii Tallinna – Tallinn-Väike lõigul kui ka Tallinna ja Ülemiste vahel.

Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo sõnul suuri muudatusi raudteetöödega ei kaasne ja erisusi on vaid kahe päeva õhtul. «Edelasuunal puudutab muudatus hilisõhtust Türi-Tallinna reisi (väljumine kell 20.55), kus tuleb Tallinn-Väikses ümber istuda ja läbida viimane jaamavahe bussiga, ning Tallinna-Türi reisi (väljumine kell 22.21), kus tuleb kõigepealt minna bussile ja alates Tallinn-Väiksest saab sõita mugavalt rongiga,» selgitas ta.

«Balti jaamast väljub buss maaliinide posti nr 2 juurest ning vastassuunas Tallinn-Väikse jaamahoone juurest,» sõnas Kongo.

Sarnane olukord on tema sõnul ka Aegviidu rongide osas: «Kõige viimased väljumised on nii 5. kui 6. mai õhtul mõlemas suunas (Tallinnast kell 22.50 ja Aegviidust kell 22.10) asendatud Tallinna ja Ülemiste vahel bussidega. Balti jaamast väljub buss Ülemiste suunas samuti maaliinide posti nr 2 juurest, vastassuunas aga peatusest «Ülemiste jaam» Suur-Sõjamäe tänaval Ülemiste jaama jalakäijate tunneli juures,» rääkis Kongo.

Tartu suunal puudutab muudatus õhtust Tartu-Tallinna reisi väljumisega kell 20.05, kus tuleb Aegviidus ümber istuda teisele rongile ning Ülemistel bussile, mis viib Balti jaama, kirjeldas Kongo. «Õhtuse Rakvere rongi kasutajad peavad aga alustama sõitu 25 minutit varem – kõigepealt tuleb minna kell 21.30 väljuva Tallinna-Aegviidu rongi peale ning istuda siis Aegviidus ümber Rakvere rongile,» selgitas ta.

Rongide sõiduplaanid koos asendusbusside peatuskohtadega on leitavad Elroni kodulehelt ja peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Sõiduplaanimuudatused kehtivad üksnes 5. ja 6. mail ning pärast seda sõidavad rongid taas senise sõiduplaani järgi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles