Pardiralli kogus vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks üle 347 000 euro

Copy
Pardiralli Kadriorus.
Pardiralli Kadriorus. Foto: Remo Tõnismäe

Lastekaitsepäeval toimunud Pardiralli kogus vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks 347 150 eurot.

 Pardinumbrite soetamisega annetasid head inimesed ja ettevõtted 209 400 eurot. 137 750 eurot lisandus telefoni annetustega.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu algatatud vannipartide võiduujumine, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust vähihaigete laste ja nende vanemate olukorrast ja kutsuda inimesi ning ettevõtteid neid toetama. Kokku astus juba kaheksandal Pardirallil esikoha nimel heitlusse 15 247 parti.

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juht Kaili Semm lausus, et viiruse laialdase leviku tõttu ei olnud mõeldav suure traditsioonilise perepeo korraldamine Kadriorus. Samuti pelgasime, kas raskest talvest kurnatud inimesed leiavad endast jõudu ja võimalusi toetada vähihaigeid lapsi ja nende vanemaid.

«Samas teadsime, et aasta on olnud väga keeruline ka meie väikestele vapratele kangelastele, kel käsil raske võitlus homse nimel. Otsustasime, et Pardiralli toimub kindlasti ja korraldame seda sarnases formaadis eelmise aastaga, mil meile tuli appi ETV,» ütles Semm.

Liidu sünnipäeval, 16. aprillil teavitati avalikkust, et kaheksas Pardiralli toimub lastekaitsepäeval, 1. juunil ning sponsor-sõpra hakkas otsima 15 247 parti. «Me olime kogu Pardiralli meeskonnaga südamest liigutatud sellest heatahtlikkusest, mida Pardirallile eelnenud pooleteise kuu jooksul kogesime,» tänas Kaili Semm kõiki Pardirallit toetanud inimesi ja ettevõtteid.

Semm sõnas, et juba nädal enne Pardiralli algust olid kõik pardikesed endale sõbra leidnud. «Hoolimata keerulisest ajast, tegime omamoodi rekordi, sest kunagi varem pole pardinumbrid nii kiiresti otsa lõppenud,» lausus ta.

Olgugi, et Pardiralli on tänaseks lõppenud, jäävad pardiralli.ee lehel olevad annetustelefonid jätkuvalt avatuks ja iga soovija saab oma annetuse teele panna.

900 21 50 – annetuse suurus 5€

900 21 10 – annetuse suurus 10 €

900 21 25 – annetuse suurus 25 €

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles