Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Võrumaa kutseharidus­keskuse direktor sattus politsei luubi alla

Võrumaa kutsehariduskeskuse direktori Tanel Linnuse auto koos laudu täis järelkäruga kooli garaažide juures. FOTO: Erakogu.

Võrumaa kutsehariduskeskuse direktorit Tanel Linnust kahtlustatakse kooli varale käpa peale panemises ning ebaseaduslike võtetega töötajatest vabanemises. Koolipidaja, haridus- ja teadusministeerium pöördus abi saamiseks politseisse.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kutsehariduskeskuse endine arendusjuht Siret Lillemäe märkas 7. juulil kooli garaažide juures direktori isiklikku ja ametiautot, esimese järelkäru oli täis saematerjali. 11. juulil (pühapäeval) oli ametiautosse pandud suuremat kodutehnikat ja midagi otsiti ka kooli juurde kuuluvast puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskusest Tsenter.

Nii Lillemäe kui ka mitu kutsehariduskeskuse nõunike kogu liiget palusid ministeeriumil uurida, kellele kuulub autodesse laaditud kraam.

See oli ministeeriumile viimaseks piisaks karikas. Juba pool aastat olid ministeeriumi ametnikud üritanud välja selgitada, kas direktori ja õppedirektori kohta esitatud hulgalised kahtlustused vastavad tõele.

Tagasi üles
Back