L, 13.08.2022

Tallink pakub laevadel vaktsineerijatele tasuta sõiduvõimalust

BNS
Tallink pakub laevadel vaktsineerijatele tasuta sõiduvõimalust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Parvlaev Megastar.
Parvlaev Megastar. Foto: Liis Treimann

Tallink ja Tallinna Sadam jagavad tasuta reisikuponge kõigile reisijatele, kes end neljapäevast kuni 15. augustini Tallinki laevadel Star ja Megastar kaitsepookida lasevad.

Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene ütles, et laevafirma püüdis vaktsineerimise kiirendamisele kaasa aidata juba kevadel, pakkudes juunis ja juulis vaktsineerimisvõimalust. Seda võimalust kasutas ligi tuhat inimest.

«Koroonaviiruse vastu vaktsineerimine tuleb teha inimestele nii lihtsaks ja mugavaks kui võimalik,» ütles Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm. «Loodame, et inimesed kasutavad laevadel vaktsineerimise võimalust ja saame üheskoos rahva viiruskaitset tõsta ning aidata kaasa normaalse elukorralduse taastamisele.»

Vaktsineerimist viivad laevadel läbi ettevõtte Eldred OÜ tervishoiutöötajad ning vaktsineeritakse nii Jansseni ühedoosilise kui ka kahedoosilise Pfizeri vaktsiiniga. Tasuta vaktsineerimisteenust pakutakse vaid Eesti kodanikele ja residentidele, kuna vaktsineerimiseks vajalikud doosid eraldatakse Eesti riigi vaktsiinivarudest.

Reisikupong võimaldab igal reisijal, kes saab kuni 15. augustini Tallinki laeval vaktsineeritud, ühe tasuta viietunnise minikruiisi Tallinna-Helsingi liinil kuni 30. detsembrini.

Märksõnad
Tagasi üles