Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Joobes peaga lõbusõidust võlgadeni kogu eluks

Bolti rendiauto tegi Tartu maanteel õhulennu. FOTO: Lugeja foto

Jalakäija hukkumine, kokkupõrge kiirabiautoga ja kraavi lennanud uhke BMW – järjepanu laekub teateid Bolti rendiautode joobes juhtide põhjustatud avariidest. Välistades alkoluku, vaeb Bolt nüüd võimalusi, kuidas säästa mainet ja hoida vastutustundetuid inimesi oma suurest autopargist eemal.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Alates maikuust, kui Bolt Drive teenust pakkuma hakkas, on meediasse jõudnud mitmed ahhetama panevad juhtumid. Juulis tegi kriminaalses joobes juhiloata mees rendiautoga õhulennu, septembris hukkus rendiauto joobes juhi tõttu 39-aastane mees, eelmisel kuul aga sõitis joobes neiu Tiskres kraavi Bolt Drive’i ühe uhkema masina, uue BMW kupee.

See, et liikluskindlustus joobes juhi põhjustatud õnnetuse puhul abiks pole, nii et kõik kulud jäävad tema enda kanda, tuli Bolt Drive’i suunajuhi Lukas Yla sõnul asjaosalistele suure üllatusena. Esmalt küsitakse juhilt küll selgitusi, kuid seejärel antakse talle teada, et summa, mida maksta tuleb, on suur. «Üldiselt on see šokk,» kirjeldas Yla juhtide esmareaktsioone. ​«Nad eeldavad, et maksan 2000 eurot trahvi, kindlustus katab ja mida sa rohkem minust tahad. Siis teed selgeks, et olukord on ikka tõsisem.»

Tagasi üles
Back