Vandeadvokaat Oliver Nääs sõnas, et Jaanus Tehveril on õigus selles, et riigi hammasrataste vahele võivad jääda nii inimesed, kelle puhul see on põhjendatud, kui ka need, kelle puhul ei ole.

 
Vandeadvokaat Oliver Nääs sõnas, et Jaanus Tehveril on õigus selles, et riigi hammasrataste vahele võivad jääda nii inimesed, kelle puhul see on põhjendatud, kui ka need, kelle puhul ei ole.  Foto: Madis Veltman

Kui Postimees mõni nädal tagasi riigi peaprokuröri Andres Parmasega intervjuud tegi ning muu hulgas tuli jutuks advokatuuri juhi Jaanus Tehveri kaunis kriitiline, ent mitte eriti konkreetsete näidetega artikkel prokuratuuri kohta, lausus peaprokurör, et tal on sellisele kriitikale raske vastata. Öeldagu konkreetselt, et vaat siin või seal tehakse halvasti. Postimees kohtus tuntud vandeadvokaadi Oliver Nääsiga, et rääkida asjadest konkreetselt.

«Mina sain küll aru, millest advokatuuri juht rääkis. Minu arusaamist mööda ühest väga konkreetsest juhtumist, millele oli tähelepanu juhtinud ka kolleeg Dmitri Školjar,» märgib Nääs.