Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

SAPTK korraldab neljapäeval koroonapiirangute vastu piketi

SAPTK-i pikett Toompeal Stenbocki maja juures. FOTO: Tairo Lutter

Sarnaselt eelmisele nädalale korraldab Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) ka sel neljapäeval algusega kell 9.30 Tallinnas Toompeal Stenbocki maja ees piketi.

SAPTK-i teatel protesteeritakse ühiskonnas üha laiemalt leviva de facto sundvaktsineerimise vastu, mille tõttu paljud inimesed saavad valida vaid kas oma karjääri, töökoha ja sissetuleku kaotamise või enesele valitsuse poolt nõutud ainete süstida laskmise vahel ning mille pärast on suur osa Eesti ühiskonna liikmetest avalikust elust kõrvaldatud.

«Loomulikult korraldame piketi rahumeelselt, aga sõnumi poolest täiesti kompromissitult. Peaminister Kaja Kallase seisukoht, et vaktsiinipasside süsteem ja selle alusel suure osa ühiskonna liikmete avalikust elust väljatõrjumine on tulnud selleks, et jääda, on absoluutselt vastuvõetamatu ja sellega ei kavatse me mitte kunagi leppida,» märkis piketi korraldaja Varro Vooglaid.

Vooglaiu sõnul väljendatakse pikettidega jätkuvalt solidaarsust MEM Caféle ja teistele ettevõtjatele, kes ei ole nõus vaktsiinipassi süsteemi rakendama.

Piketi korraldajad rõhutavad vajadust mitte alluda võimalikele provokatsioonidele ning paluvad ka nende esinemisel hoiduda vägivallast. Osalejatel palutakse riietuda võimalikult soojalt, kasutada üksnes väärikaid loosungeid ning võtta kaasa Eesti lippe.

Tagasi üles
Back