N, 8.06.2023

Confido rajab Merivälja tee äärde uue meditsiinikeskuse

Brita-Maria Alas
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Confido rajab Merivälja teele uue meditsiinikeskuse
Confido rajab Merivälja teele uue meditsiinikeskuse Foto: Confido

Tallinnasse Merivälja teele kerkib ligi 5500 ruutmeetri suurune Confido meditsiinikeskus, mis valmib 2024. aastal. 

Confido juhatuse esimehe Risto Lauri sõnul on ettevõtte kasv olnud kiire, kuid nõudlus tervishoiuteenuste järgi on kasvamas veelgi kiiremini. «Tahame olla inimeste lähedal just siis, kui nad abi vajavad. Uus keskus on väga mugav ennekõike Pirita, Merivälja ja Viimsi elanike jaoks,» rõhutas Laur, kelle sõnul hakkavad keskuses tegutsema perearstid, hambaarstid, mitmed eriarstid, sõltuvusravikeskus, vaimse tervise keskus, taastusravikeskus ja apteek.

«Eraldi suunana avame Merivälja teel laste tervise keskuse, kus lisaks pediaatritele on olemas ka psühholoogid, allergoloogid ja mitmete teiste alade spetsialistid,» täpsustas ta.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati (KE) hinnangul on tegemist elanike jaoks olulise investeeringuga. «Vajadus tervishoiuteenuste järgi kasvab kõikjal ja Pirita ei ole siin kindlasti erand. Mõte uuest meditsiinikeskusest ei ole iseenesest ju uus, kuid nüüdseks on idee saanud ka sellise sisu ja vormi, mille valmimine tõstab kõigi ümbruskonna elanike elukvaliteeti,» kommenteeris ta.

Kinnisvara arendajaks ja omanikuks on Merivälja Realestate OÜ. «Rajatav avalikku teenust osutav hoone läheb täielikult Confido kasutusse ning arusaadavalt võtame selle välja ehitamisel arvesse kõiki meditsiinikeskuse jaoks vajalikke erivajadusi,» kinnitas Merivälja Realestate juhatuse liige Tõnu Kõuhkna, kelle kirjeldusel rajatakse Merivälja tee 33 kinnistule ligi 5500 ruutmeetrit hoonepinda meditsiiniteenuste osutamiseks, 107 parkimiskohta ning lisaks veel 64 parkimiskohta avalikuks kasutamiseks.

Confido gruppi kuuluvad erinevate kaubamärkide all teenuseid pakkuvad kliinikud, lisaks kuulub kontserni Perearsti Nõuandeliin OÜ, mis haldab tuntud perearsti nõuandetelefoni 1220.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles