K, 8.02.2023

Tunnistaja: Repsi autojuht oli laste sõidutamise ülesande pärast ärritunud

Andres Einmann
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Tunnistaja: Repsi autojuht oli laste sõidutamise ülesande pärast ärritunud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5
Mailis Repsi kohtuistungil andis täna tunnistajana ütlusi haridus- ja teadusministeeriumi haldusvaldkonna juht Jaako Lindmäe.
Mailis Repsi kohtuistungil andis täna tunnistajana ütlusi haridus- ja teadusministeeriumi haldusvaldkonna juht Jaako Lindmäe. Foto: Mihkel Maripuu

Harju maakohtus andis täna omastamises ja kelmuses süüdistava endise haridusministri Mailis Repsi (Keskerakond) kohtuprotsessil tunnistusi haridus- ja teadusministeeriumi haldusvaldkonna juht Jaako Lindmäe, kelle sõnul oli ministri autojuht Repsi laste sõidutamise kohustuse pärast ärritunud.

Lindmäe rääkis tunnistajapingis, et tal oli autojuht Urmasega Repsi laste sõidutamisest korduvalt juttu ja autojuht väljendas ennast selgelt, et see on tema jaoks vastumeelne tegevus.

«Selliseid jutte on meil olnud korduvalt. Autojuht väljendas ennast emotsionaalselt ja ta väljendas oma seisukohti kriitiliselt. Minister pani autojuhile ülesandeks minna lastele järgi lasteaeda ja Urmase sõnul ei julgenud ta seda hästi teha, kuna tuttavad hakkasid tema kallal norima, küsides, kas sa oled vahepeal lapse saanud,» rääkis Lindmäe.

Märksõnad
Tagasi üles