Tuntud artistid esinevad Pirita koduaias

Uwe Gnadenteich
, ajakirjanik
Copy
Aiakontsert Kullese 5.
Aiakontsert Kullese 5. Foto: Pirita linnaosavalitsus

Pirita-Kosel Kullese 5 hoovis astuvad suve jooksul üles Tõnis Mägi, Jaan Tätte, Lindpriid, Kõrsikud ja paljud teised muusikud. Esimene kontsert on kolmapäeval, 1. juunil. Kokku toimub 14 aiakontserti.

Juba neljandat suve tehakse igal kolmapäeval kell 19 Pirita-Kosel aiakontserte. Korraldaja Aivar Nurmik ootab oma koduaeda Kullese 5 suveõhtuid muusikaga veetma.

1. juunil annab sarjale stardi laste folkviiuldajate ansambel Tuuleviiul. 8. juunil laulab ilma ilusaks sünoptik Ele Pedassaar, laval on ka Peeter Selis-Thomson bändiga. 

15. juunil esinevad Leila Miller ja ansambel Kontor ning 22. juunil superstaarisaatest tuttav Ingmar Kiviloo ja tema bänd. 29. juunil laulab Kullese aias Tõnis Mägi. Kontsert kannab pealkirja «Jäljed».

6. juulil on laval Väikeste Lõõtspillide Ühing ja 13. juulil Lindpriid. 20. juulil täidab õhtu imelise muusikaga trio Marianne Leibur, Ain Agan ja Raivo Tafenau. 27. juulil esineb Lavassaare trio, 3. augustil Tõnu Raadik ja Eero Sommer, 10. augustil The Ilves Sisters, 17. augustil The Tri-Tones. 24. augustil esineb mees laulude ja lugudega Vilsandilt – Jaan Tätte. Aiakontserdid lõpetavad 31. augustil Kõrsikud.

Piletid saab soetada Ticketline'ist. Osa kontserte on tasuta ja teha saab annetuse. Kontserdid algavad kell 19 ja kestavad umbes kaks tundi.

Kullese 5 hoovi mahub 300 inimest. Võimalik tulla oma tooliga. Kohapeal puhvet. Rohkem infot www.piritakontserdid.ee ja FB Pirita kontserdid.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles