K, 22.03.2023

ÖÖISTUNG ⟩ «Tesla autoga on ka võimalik Kuu peale lennata, kui talle rakett külge panna!»

Tarvo Madsen
, ajakirjanik
«Tesla autoga on ka võimalik Kuu peale lennata, kui talle rakett külge panna!»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Riigikogu pidas eelmisel nädalal Reformierakonna obstruktsiooni tõttu ööistungi. Opositsioonierakondadest oli ööistungil kohal valdavalt 20-30 inimest, kuid Reformierakond tegutses vahetustega, et saadikud saaksid vahepeal ka puhata.
Riigikogu pidas eelmisel nädalal Reformierakonna obstruktsiooni tõttu ööistungi. Opositsioonierakondadest oli ööistungil kohal valdavalt 20-30 inimest, kuid Reformierakond tegutses vahetustega, et saadikud saaksid vahepeal ka puhata. Foto: Sander Ilvest

Riigikogus neljapäeva öösel jätkunud istungil ei jõutud Reformierakonna esitatud peretoetuste eelnõu muudatusettepanekute menetlemisega kuigi kaugele ja kui mõni osalistest ei tagane, peab ettepanekuid suures saalis arutama veel pikalt, enne kui saab muude asjadega edasi minna.

Kolmapäeval tuli riigikogus päevakorda peretoetuste eelnõu teine lugemine ja alustati Reformierakonna obstruktsiooni eesmärgil esitatud peaaegu 1200 muudatusettepaneku hääletamist. Kolmapäeva õhtust kuni eile pärastlõunani kestnud istungil käis kõik sama mustri järgi: muudatusettepanek tuli hääletusele ja mõni Reformierakonna saadik avaldas soovi teha sama ka järgmise ettepanekuga. Samuti taheti iga kord võtta kümneminutiline vaheaeg. Nii jõuti eile pärastlõunaks läbida 68 muudatusettepanekut ehk 5,7 protsenti kõigist.

Märksõnad
Tagasi üles