K, 8.02.2023

Politsei otsib seksuaalkuritegudes kahtlustatava mehe ohvreid

Postimees
Politsei otsib seksuaalkuritegudes kahtlustatava mehe ohvreid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kahtlustatav Sergei Tsaregorodtsev.
Kahtlustatav Sergei Tsaregorodtsev. Foto: PPA

Politsei pidas Kohtla-Järvel kinni mehe, keda kahtlustatakse alaealiste tüdrukute vastu toime pandud seksuaalkuritegudes ja otsib veel võimalikke kannatanuid.

Juuni keskpaigas pidas politsei Kohtla-Järvel kinni 58-aastase mehe, keda kahtlustatakse alaealiste tüdrukute vastu toime pandud seksuaalkuritegudes. Mees on võetud kohtu loal vahi alla, vahendati pressiteates.

Kui kellelgi on infot fotol kujutatud mehe võimalikest kuritegudest, siis palutakse sellest kindlasti teada anda numbril 56013993 või e-posti teel ida.vihje@politsei.ee. Samuti võib pöörduda otse Lastemaja poole numbril 116 111.

Politsei on alustanud mehe suhtes kriminaalmenetlust, kus talle on esitatud kahtlustus erinevates seksuaalkuritegudes, sealhulgas noorema kui neljateistaastase seksuaalsetele tegudele ahvatlemises, kasutades ära kannatanu sõltuvust ja kuritarvitades saadud usaldust. Sarnaseid tegusid on mees toime pannud korduvalt.

Viru Ringkonnaprokuratuur taotles mehe vahistamist, mille kohus on rahuldanud. Hetkel tegeleb politsei tõendite kogumisega ja seetõttu palume kõigil, kel on lisainfot toime pandud kuritegudega seoses, anda sellest esimesel võimalusel politseile teada.

Kriminaalmenetlust viib läbi Ida prefektuuri kriminaalbüroo lastekaitse grupp ning menetlust juhib Viru Ringkonnaprokuratuur.

Märksõnad
Tagasi üles