L, 4.02.2023

Viljandimaal kadunuks jäänud naine sattus liiklusõnnetusse

Täiendatud
Postimees
Viljandimaal kadunuks jäänud naine sattus liiklusõnnetusse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Politseiauto. Pilt on illustreeriv.
Politseiauto. Pilt on illustreeriv. Foto: Urmas Luik

Politsei teatas kolmapäeval, et Viljandimaal Mustla alevikus kadunuks jäänud 34-aastane Olga leiti teelt välja sõitnud sõidukist ning ta anti tervisekontrolliks üle meedikutele. 

Teisipäeva õhtul teatati politseile, et Viljandimaal Mustlas ei ole koju tulnud Olga, kellega lähedased olid viimati ühenduses hommikul kella 11 paiku. Naine lahkus umbes sel ajal töö juurest ja liikus teadmata suunas.

Politseile oli teada, et ta võib sõita punast värvi Volkswagen Jetta sõiduautoga, kuid telefonitsi ei olnud Olgat võimalik kätte saada ning selline lahkumine oli Olgale tavapäratu.

Kolmapäeva hommikul ütles politsei, et nad alustasid eile Mustla alevikust sõidukiga teadmata suunas lahkunud naise otsingutega. Üle kontrolliti piirkond Mustlast Holdreni ning ka teised aadressid, kus naine viibida võinuks. Lisaks kontrollisid politseinikud öö vältel laekunud erinevaid vihjeid ja kohti, kus kirjeldustele vastavat sõidukit nähti.

«Erinevate vihjete kontrollimine viis sihile täna hommikul, mil teatati Viljandi vallas teelt välja sõitnud punasest Volkswagen Jetta sõidukist. Sündmuskohale reageerinud politseipatrullid tuvastasid, et tegu oli otsitava naisega. Ta anti tervisekontrolliks üle meedikutele,» sõnas politsei. 

Märksõnad
Tagasi üles