T, 21.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ida-Viru maavanem loobub iseseisvuspäeva pidulikust vastuvõtust

Raul Sulbi
, reporter
Ida-Viru maavanem loobub iseseisvuspäeva pidulikust vastuvõtust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Riiklikel tähtpäevadel heisatakse lipud.
Riiklikel tähtpäevadel heisatakse lipud. Foto: Ove Maidla

Seoses Eestit tabanud majanduslanguse ja riigiasutustes kehtestatud kokkurežiimiga jätab Ida-Viru maavanem 20. veebruarile kavandatud Iseseisvuspäeva piduliku vastuvõtu Kohtla-Järve kultuurihoones ära.

«Ei ole kohane korraldada maavanema pidulik vastuvõtt ajal, mil kogu Eesti Vabariik pingutab kokkuhoiu nimel. Meil kõigil – nii ettevõtetel, riigiasutustel kui ka inimestel – tuleb täna mõelda selle üle kuidas käesolev ja ka järgmine aasta vastu pidada,» ütles Ida-Viru maavanem Riho Breivel maavalitsuse pressiteate vahendusel.

Breivel lisas, et meil kõigil tuleb anda oma panus, et riigi eelarvest oleks võimalik need vajalikud 8 miljardit krooni kokku hoida.

Samas tänab maavanem kõiki idavirulasi toeka panuse eest maakonna arengusse ning õnnitleb neid kogu südamest saabuva pidupäeva puhul.

Ida-Viru maavalitsuse pressiesindaja Anti Ronk ütles Postimees.ee'le, et vastuvõtu ärajätmisega säästetakse ligikaudu 60 000 krooni. 

Märksõnad
Tagasi üles