R, 9.06.2023

VIDEO JA GALERII ⟩ Läänemets: teeme kõik, et koalitsioon lõpuks kokku saaks

Facebook Twitter
Comments 4
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Lauri Läänemets koalitsioonikõneluste seisu kajastaval pressikonverentsil.
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Lauri Läänemets koalitsioonikõneluste seisu kajastaval pressikonverentsil. Foto: Tairo Lutter

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esimees Lauri Läänemets tõdes koalitsioonikõneluste hetkeseisu kommenteerides, et kuigi kuumemad teemad ja tulisemad vestlused seisavad alles ees, teevad nad kõik ühise valitsusliidu sünniks. 

Nagu just pressikonverentsil kuulsime, siis nüüd on käes see hetk, kus tuleb hakata tegema raskeid otsuseid, tuleb hakata vaidlema. Mis see tegelikult tähendab? Kas ka seda, et midagi tuleb nendest asjadest n-ö kõrvale visata, milles sai möödunud nädalatel kokku lepitud?

Ütleme nii, et me pole üheski rahaasjas kokku leppinud. Need on asjad, mida me vaatame üle ja vaatame ka tulupoolt üle. See, et riigieelarvest on väga suured summad puudu, sotsiaaldemokraatide jaoks üllatus ei ole. Enne valimisi – ma tahan rõhutada – ainukese erakonnana me rääkisime sellest, et riigieelarves on küsimus selle tulupoolega ja me ütlesime selle ka ära, et ükstapuha, milline erakond valitsust moodustama hakkab, ta kindlasti peab tegelema maksupoliitiliste muudatustega ka.

Facebook Twitter
Comments 4

Märksõnad

Tagasi üles