P, 1.10.2023

Politsei otsib Pärnus kadunud 11-aastast tüdrukut

Postimees
Facebook
Comments
Mery-Bel
Mery-Bel Foto: Politsei

Politsei palub kaasabi selgitamaks 11-aastase Mery-Beli asukohta, kes lahkus eile oma kodust ning ei ole tänaseni sinna naasnud.

Lähedased andsid 26. mail politseile teada, et oma kodust Pärnu linnas lahkus 11-aastane tüdruk, kes polnud hilisõhtuks koju jõudnud. Vestluses pere ja lähedastega selgitas politsei välja, et laps olnud tänase öö sõbranna pool ning täna hommikul asunud väidetavalt kodu poole teele. Politsei vestles ka selle lapsega ning tema vanemaga, kelle juures laps oli ning nendegi sõnul asunud laps hommikupoole kodu poole teele. Koju laps seni aga naasnud ei ole.

Telefoni lapsel kaasas ei ole ning oma terviseseisundist tulenevalt võib ta tänaval ohtu sattuda.

Praeguseks on politsei kontrollinud mõnda vihjet, justkui viibiks ja liiguks Mery-Bel Pärnu kesklinna kandis, kuid sealt teda leida ei õnnestunud. Info kogumine ning töö lapse leidmiseks jätkub.

Kodust lahkudes oli Mery-Belil seljas oranžikas dressipluus ning jalas valged püksid. Ta on kõhna kehaehitusega ning punaste juustega.

Kõigil, kes on Mery-Beli kuskil liikumas näinud või omavad infot tema asukohast, palutakse sellest politseile numbril 112 teada anda.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles