E, 2.10.2023

Eksvallavanem ja praegune polikliiniku juht tabati purjuspäi roolist

BNS
Facebook
Comments
Tiit Kaasik
Tiit Kaasik Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Pärnu maakohus mõistis kolmapäeval tingimisi vangi endise omavalitsusjuhi ja praeguse Kuressaare hambapolikliiniku ainsa juhatuse liikme Tiit Kaasiku, kes jäi teist korda autot purjuspäi juhtides politseile vahele.

Kohus tunnistas Kaasiku süüdi sõiduki korduvas joobes juhtimises ning karistas teda aasta ja kahe kuu pikkuse vangistusega. Kuna mees oli kolm päeva kuriteos kahtlustatavana kinni peetud, läheb see aeg karistusest maha ja kohus vabastas ta pärast kohtuotsuse kuulutamist. Kohus asendas mõistetud vangistuse 417 tunni üldkasuliku tööga, mis tuleb ära teha kahe aasta jooksul. Lisakaristusena võttis kohus Kaasikult pooleks aastaks ära mootorsõiduki juhtimise õiguse.

Süüdistuse kohaselt juhtis Tiit Kaasik 29. mail kella 21.33 ajal Saaremaal autot alkoholijoobes. Tegemist on teistkordse juhtumiga. Möödunud aasta 21. jaanuaril karistas kohus Kaasikut samuti auto purjuspäi juhtimise eest kuue kuu pikkuse vangistusega tingimisi aastase katseajaga. Politsei tabas ta neli päeva varem Saaremaal autoroolist alkoholijoobes.

Tiit Kaasik on varem töötanud Torgu vallavanemana ja Pihtla vallavolikogu esimehena, samuti Kuressaare linnavalitsuses, juhtinud Kuressaare bussijaama ja olnud ka Eesti Posti kohaliku piirkonna juht. Alates 2020. aasta 16. septembrist töötab Kaasik SA Kuresssaare Hambapolikliinik ainsa juhatuse liikmena.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles