L, 23.09.2023

Omniva alustab varahommikust lehekannet Harjumaal ja Tallinnas

Postimees
Facebook
Comments
Varahommikune kirjakandja, Omniva
Varahommikune kirjakandja, Omniva Foto: Omniva

Juunis ja juulis alustab Omniva varahommikust lehekannet osaliselt Harjumaal ja Tallinnas. Üldjoontes jääb tellijate jaoks kõik samaks, vaid lehe toob nüüd postkasti Omniva kirjakandja, märgiti pressiteates. 

Omniva juhatuse liikme Kristi Undi sõnul on Omniva hiljuti alustanud uue teenusena varahommikust lehekannet Viljandis, Pärnus ja Tartus ja sealne vahetu kogemus on olnud abiks kõige suuremate piirkondade – Harjumaa ja Tallinna lehekande ettevalmistamisel.

«Homsest ehk 6. juunist hakkame tooma varahommikust lehte postkastidesse neis Harjumaa piirkondades, kus enne tõi Express Post,» ütles Unt. «Viimasena alustame lehekannet Tallinnas, mis on plaanis kahes etapis – juunis ja juulis, arvestades linna suurust ning tellijate arvu.»

Harjumaal hakkab 66 kirjakandjat teenindama ligi 15 000 varahommikuse lehekandega seotud postkasti. Omniva kirjakandja kandering võib erineda varasema teenuse osutaja postiringist, seetõttu võib ajaleht jõuda postkasti kas pisut varem, samal ajal või ka pisut hiljem, kuid ikka ajavahemikus kell 3.30–7.30. Esimestel päevadel toimub postiringi sissetöötamine ja ettevõte lubab anda endast parima, et toimetada lehed kiiresti ja turvaliselt tellitud aadressile.

«Aadressid on üldjuhul meile tuttavad ja postiringid varasemast teada, kuid kuna hommikuse kanderingi ülesehitus on uus ning ka töötajad on uued, siis võib minna natuke aega, et saada teenuse osutamine võimalikult sujuvaks. Senine Omniva postikanne Harjumaal ja Tallinnas jätkub tavapäraselt ja seal muudatusi plaanis ei ole,» teatas Omniva.

Kui hommikul lehte postkastis siiski pole, tasub sellest teada anda klienditeeninduse telefonil 661 6616 või meilitsi info@omniva.ee. «Toome esimesel võimalusel lehe järele,» lubab Omniva.

Ühtlasi oodatakse korteriühistutelt võtmeid: «Kõik korteriühistud ei ole veel jõudnud välisuste võtmeid üle anda Omnivale. Tegeleme praegu aktiivselt võtmete saamisega ja oleme võtnud ühendust ühistute esindajatega. Palume ühistutel ja majaomanikel kontrollida üle, kas nende maja võti on Omniva esindajale juba antud varahommikuseks kandeks. Selleks palume pöörduda klienditeenindusse telefonil 661 6616 või kirjutada info@omniva.ee,» palub ettevõte.

Samuti on veel vabu kohti varahommikuse kirjakandja ametikohale. «Suurem osa varahommikusi kirjakandjaid on tööle võetud, neist osa on endised Expo töötajad, kuid on veel vabu kohti. Ootame tööle nii kogemustega töötajaid kui algajaid, sest koolitame ise välja ja toetame uue tööga alustamisel,» kirjutas Omniva pressiteates. «Meie juurde on oodatud nii mehed kui naised. Vanus pole oluline, kui liikuv tööviis ja varahommikune tõusmine sobivad. Eriti ootame autosõiduoskusega kirjakandjaid,» kirjeldati nõudmisi. 

Huvilised saavad ühendust võtta telefonil 5358 4468 Birgit Brük või cv@omniva.ee. Võimalus on ka kandideerida läbi tööportaalide CV Keskus ja CV Online.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles