LHV Grupi juhatuse esimehel Madis Toomsalul on põhjust rõõmustada, sest teisipäeval lõppenud LHV Grupi allutatud võlakirjade märkimine osutus üle ootuste edukaks, mis tähendab, et lisaks rahvaaktsiatele on meil nüüd ka rahvavõlakiri.
LHV Grupi juhatuse esimehel Madis Toomsalul on põhjust rõõmustada, sest teisipäeval lõppenud LHV Grupi allutatud võlakirjade märkimine osutus üle ootuste edukaks, mis tähendab, et lisaks rahvaaktsiatele on meil nüüd ka rahvavõlakiri. Foto: Hendrik Osula/Lhv

Kuidas teil praegu läheb?

Saja aasta pärast on kõik mu asjad ära visatud, mu majas elab ammu keegi teine ja mu lastelaste lapselapsed ei tea minust midagi. Enamik argimuredest on tühised, parim strateegia on optimism. Tänan küsimast, hästi läheb.

Ja kuidas läheb LHV Pangal?

Kui üldse muretseda, siis suurte asjade pärast. Kui suudame püsida Eesti parima tööandjana, parima teenindusega pangana ja kõige läbipaistvama börsiettevõttena, ongi hästi. LHV on tõusnud Eesti majanduse üheks suuremaks finantseerijaks ja samal ajal finantsteenuseid eksportivaks ettevõtteks.

Mis teid kõige rohkem ärritab?

Visiooni puudumine, eesmärkide puudumine. Nende inimeste piiramine ja ettevõtete ülereguleerimine, kellel on need olemas.

Milline on teie lemmikkoht maailmas?

Seal, kus ma ei ole veel käinud.

Facebook
Comments