«Keskpäevatunni» stuudios arutlesid saatejuhid Priit Hõbemägi ja Ainar Ruussaar ning saatekülaline, kommunikatsiooniekspert ja poliitikavaatleja Põim Kama europarlamendi valimistest, valitsuse aastast ning riigikogus toimuva üle. 

Ainar Ruussaar tõi välja, et Kantar Emori uuringust selgus, et noorte seas on kõige populaarsem erakond sotsiaaldemokraadid. «Kõige populaarsem üle 60-aastaste seas on Reformierakond. Noored armastavad sotse ja vanad armastavad Reformierakonda. Minu jaoks on Reformierakonna kuvand olnud ettevõtlik noorem inimene... Kas nad on pensioniealisteks saanud?» rääkis Ruussaar.  

Hõbemägi leidis, et kui võtta 24 aastat tagasi ja 2000ndate juurde jõuame, siis olid kõik suurettevõtjate juhid ning Reformierakonna toetajad 40-aastased. «Nad olid äksi täis ja piisavalt noored, et seda kõike teha. Aga nagu on öeldud, et Reformierakonna ja Keskerakonna valijad on kõige püsivamad,» rääkis Hõbemägi. Kui nüüd aga panna aastad juurde, siis Reformierakonna toonane valija on saanud 64-aastaseks.