Kurjategija lasi Kohtla-Järvel tänaval noormehe maha

Postimees
Copy
Politsei pidas Kohtla-Järvel kinni tapmises kahtlustatava mehe.
Politsei pidas Kohtla-Järvel kinni tapmises kahtlustatava mehe. Foto: Urmas Luik

Politsei pidas esmaspäeva õhtul Kohtla-Järvel Ahtmes kinni mehe, keda on alust kahtlustada noormehe surnuks tulistamises.

Häirekeskus sai esmaspäeva õhtul kella 22.20 paiku teate, et Ahtmes lebab murul 23-aastane noormees. Helistaja ütles, et noormehe kõril on haav, mida ta pidas torkehaavaks. Sündmuskohale reageeris kiirabi, kes tegi kindlaks, et noormees on surnud. Juhtunu täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks kaasati politsei.

Jõhvi politseijaoskonna juhi Andreas Kliimanti sõnul on esialgse info põhjal alust kahtlustada, et noormees suri ümberehitamise tunnustega tulirelva lasu tagajärjel.

«Praegu teadaolevalt olid kahtlustatav ja kannatanu omavahel tuttavad ning nende vahel tekkis konflikt, mis eile eskaleerus ning kahjuks päädis ühe osapoole surmaga. Kuriteos kahtlustatav 35-aastane mees andis end ise sündmuskohal üles, ta peeti kinni ning relv võeti asitõendina hoiule,» rääkis Kliimant.

Kõik juhtunu täpsemad asjaolud, sealhulgas ümberehitamise tunnustega ebaseadusliku tulirelva päritolu, selgitame välja alustatud kriminaalmenetluses.

Tagasi üles