Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
MUULI JA AAVIK ⟩ Kalle Muuli: transpordiameti juht peab tagasi astuma (4) Transpordiameti juht Kaido Padar tegi eelmisel nädalal kärpeettepaneku korjata riigimaanteede juurest ära prügikonteinerid ja välikäimlad. Eilsel valitsuse pressikonverentsil noomis peaminister Kaja Kallas plaani eest majandus- ja kommunikatsiooniminister Taavi Aasa, leides, et tegemist on rumalusega. Isamaa poliitik Kalle Muuli ja Postimehe peatoimetaja Marti Aavik arutasid Kuku raadio saates «Muuli ja Aavik», kas ettepanekul on jumet.
POLIITIKAGURU ⟩ Annika Arras: Kallas jätkab Reformierakonna esimehena Riigikogu valimisteni (9) Eelmisel nädalal algas avalik sõnasõda endise peaministri Andrus Ansipi ja praeguse peaministri Kaja Kallase vahel, kui Ansip kritiseeris teravalt Kaja Kallase tegevust nii peaministrina kui ka erakonna juhina. Suhtekorraldaja Annika Arras ning Poliitikaguru toimetuse liikmed Erik Moora ja Tõnis Leht arutlesid Kuku raadios, kas Kallase positsioon erakonna juhina on kõikuma löödud.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
OLUKORRAST AJAKIRJANDUSES ⟩ Rein Lang: jabur on olla mutrivõtmeks Lukašenka tööriistakastis (9) Maailma ajaloos on inimkilpi sõdades ikka kasutatud. Nüüd siis ka 21. sajandi Euroopas, kus Valgevene toob tuhandeid migrante Poola piirile metsa külmetama. Ajakirjanduses on kahvlis – kui ta kajastab inimkilbi kannatusi, annab see legitiimsust Valgevene diktaator Aljaksandr Lukašenka narratiivile. Rein Lang ja Väino Koorberg vaidlesid Kuku raadio saates «Olukorrast ajakirjanduses», kas Eesti meediamajad peaksid vastu Poola võimude tahtmist ajakirjanikke piirile saatma.
OLUKORRAST AJAKIRJANDUSES ⟩ Hagi Šein: televisioonil on mitu tulevikku Saates «Olukorrast ajakirjanduses» rääkis telekultuuri professor, äsja ilmunud paksu «Digiajastu teleraamatu» autor Hagi Šein Väino Koorbergile, kuidas on muutunud televisiooni tähendus ja roll ajas, milline võiks olla avalik-õigusliku ja eratelevisiooni vahekord ja roll Eestis, kas televisiooni peaks toetama või reguleerima ning kuidas Eesti telekanalitel üleilmses tehnoloogia- ja kultuurisõjas ellu jääda.
Tagasi üles
Back