Levadia seljatas taas Flora

Madis Kalvet
Levadia alistas eile 2:1 Flora.
Levadia alistas eile 2:1 Flora. Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tabeliliider FC Levadia alistas eile võõral väljakul 2:1 FC Flora. Sel hooajal on Levadia nüüd kõigis kolmes Premium liiga omavahelises matšis suutnud florakad üle mängida.

Flora oli avapoolajal koduplatsil selgelt aktiivsemaks pooleks ja 16. minutil viis Rauno Alliku võõrustajad ka juhtima. Teisel poolajal aktiviseerus rohkem ka Levadia ning 59. minutil suutis Rimo Hunt mänguseisu viigistada ja 78. minutil vormistas Ingemar Teever matši lõppseisu.

Levadia hoiab turniiritabelis nüüd 49 punktiga esikohta, teisel positsioonil oleval Nõmme Kaljul on 46 punkti. Floral on jätkuvalt 44 punkti, kuid nendega tõusis nüüd samale pulgale ühe matši vähem pidanud Sillamäe Kalev.